سخن روز : دلهايتان را از دنيا بيرون كنيد , قبل از اينكه آنها را از بدنتان بيرون كنند!

معرفـی وب سایت گرافیک

از جستجو خسته شده اید؟دنبال ابزار گرافیک میگردید؟بلد نیستید از فتوشاپ استفاده کنید و به دنبال اموزش هستید؟برگ گراف پیشنهاد ما به شماست،فقط کافیه روی دکمه ورود کلیک کنید،به همین سادگی;;).

حفاظ استیل

يكي از نكاتي كه همه افراد توجه و اهتمام بسياري به آن دارند ، حفظ امنيت محل زندگي و محيط كار خودشان است . امنيت ، يكي از نياز هاي ضروري هر انساني است . يكي از خدمات شركت آريس نرده، ساخت حفاظ امنيتي استيل است كه بسيار مهم و پركاربرد مي باشد .

كاربرد هاي حفاظ استيل

امروزه ساخت و نصب حفاظ با استفاده از فلز استيل در حال پيشرفت روزافزون است . دليل اين محبوبيت را ميتوان در زيبايي و امنيت بالاي استيل پيدا كرد . حفاظ امنيتي علاوه بر حفظ امنيت و ايمني بالا كمك شاياني به زيباتر شدن محيط اجرا مي كند . شركت آريس نرده با كمك تخصص و تجربه خود ، مدرن ترين طرح ها را براي انواع مكان ها اعم از ساختمان هاي شخصي و اداري ، هتل ها ، بيمارستان ها ،مجتمع هاي تجاري و غيره اجرا و پياده سازي كرده است .

از حفاظ استيل مي توان در بانك ها ، ساختمان ها ، مراكز اداري و تجاري و ديگر مكان ها براي حفظ ايمني درب هاي ورودي ، پنجره ها و بالكن ها با قيمت قيمت مقرون به صرفه آن استفاده كرد .

حفاظ امنيتي استيل

مزيت استفاده از حفاظ استيل

استفاده از حفاظ استيل به منظور بالا بردن امنيت و ايمني در يك محيط مي باشد . روش هاي مختلف و متنوعي در ايجاد حريم خصوصي و افزايش امنيت در ساختمان ها و مكان هاي اداري و تجاري و تفريحي وجود دارد. مانند دوربين هاي مدار بسته ، دزدگير ها ، استفاده از درب ها و پنجره هاي ضد سرقت ، استفاده از قفل هاي هوشمند و غيره كه معمولا از هزينه هاي بالا برخوردار بوده و همواره نياز به نگهداري و پشتيباني دارند . اما حفاظ استيل علاوه بر قيمت مناسب آن ، خيال شما را از بابت دوام و پايداري اين نوع حفاظ راحت مي كند .

ويژگي هاي حفاظ استيل

استفاده از حفاظ امنيتي استيل اين امكان را به شما مي دهد كه در صورت تمايل ، با اضافه كردن شيشه به حفاظ خود علاوه بر امنيت ، زيبايي را نيز به محيط زندگي خود هديه دهيد . از خصوصيات ويژه حفاظ استيل ، به تميزشدگي آسان و سريع آن اشاره كرد . همچنين دچار خوردگي و زنگ زدگي نمي شود و با توجه به قيمت آن ، ارزش سرمايه گذاري در هر محيطي را دارد . از ديگر ويژگي هاي حفاظ استيل مي توان نام برد :

  • زيبايي و شيك بودن آن
  • امنيت و ايمني بالا
  • دوام و پايداري بسيار زياد آن
  • ضد زنگ بودن و مقاومت در برابر حرارت و گرما زياد

با توجه به ويژگي هاي گفته شده و قيمت مناسب آن ، حفاظ استيل مي تواند گزينه بسيار مناسبي براي محيط شما باشد .

­

براي خريد از شركت آريس نرده و اطلاع از قيمت حفاظ استيل مي توانيد با شماره 09125986609 تماس بگيريد و با ما در ارتباط باشيد

­

Steel security guard

انواع حفاظ استيل

از حفاظ هاي استيل در مكان هاي مختلفي استفاده مي شود . در ادامه به انواع حفاظ امنيتي استيل مي پردازيم .

حفاظ استيل بانكي ثابت

     حفاظ هاي ضد سرقت كه در بانك ها و موسسات مالي و اعتباري نصب مي شوند و با نام حفاظ استيل بانكي معروف هستند ، به دو صورت تمام فرم يا به شكل با پايه و بدون فرم اجرا مي شوند . حفاظ استيل بانكي با توجه به اينكه قرار باشد در كجا نصب شود نيز به دو دسته حفاظ بانكي ثابت و متحرك تقسيم مي شود . اين نوع حفاظ براي استفاده در جلوي پنجره ها و بالكن هايي كه براي تامين امنيت مالي و جاني ساكنين ساختمان نصب مي شوند مناسب است . گارد هاي كه در داخل قاب استيل جاي مي گيرد ، اغلب از لوله هاي استيلي است كه به وسيله ميلگرد هاي آهني تقويت شده اند . علت استفاده از ميلگرد در داخل لوله هاي استيل اين است تا از بريدن لوله هاي استيل توسط سارقين جلوگيري به عمل آيد .

حفاظ بانكي پنجره

با توجه به اين كه پنجره ها مهمترين امكان ورود سارقين به داخل ساختمان ها است ، بايد از يك حفاظ ايمن و پايدار در پنجره ها استفاده شود تا امنيت حفظ شود . حفاظ امنيتي استيل امروزه به خاطر نياز كم به نگهداري و قابليت ساخت براي هر نوع سايز و ابعاد پنجره مورد توجه قرار گرفته است . در ميان تمام مدل ها و  انواع ساخت حفاظ استيل مستحكم ترين و پايدارترين آنها ، مدل حفاظ بانكي است . حفاظ بانكي استيل يك گارد محافظي است كه از متصل شدن پروفيل هاي استيل به روش جوش آرگون كه در داخل لوله هاي استيل ميلگرد آهني كار گذاشته مي شود ساخته و نصب مي شود . نوع استيل به كار رفته در ساخت حفاظ بانكي از دو نوع استيل 304 و 201 مي باشد .

فرق استيل 304 و استيل 201

حفاظ پنجره استيل

حفاظ استيل بالكن

با توجه به لزوم استفاده از حفاظ در بالكن طبقات كه داراي ارتفاع زيادي از زمين مي باشند ، حفاظ استيل بالكن مي تواند مناسب ترين گزينه باشد . اين مدل حفاظ مي تواند امنيت كودكان و حيوانات خانگي را در خانه و محل زندگي حفظ كند . در استفاد از حفاظ استيل بالكن بايد به نكاتي توجه ويژه كرد :

  • ارتفاع حفاظ از كف بالكن بايد حداقل 110 سانتي متر باشد .
  • فاصله بين گارد هاي محافظتي حفاظ حداكثر 12 سانتي متر باشد .
  • گارد ها بايد به صورت عمودي نصب شوند نه به صورت افقي .

شركت آريس نرده با اهتمام به اين نكات ، حفاظ استيل بالكن شما را با بهترين متريال ساخته و نصب مي كند 

شما مي توانيد با ما در تماس باشيد 

حفاظ استيل بالكن

حفاظ استيل درب آكاردئوني

حفاظ استيل مدل آكاردئوني مناسب ترين گزينه براي مكان هايي كه مشكل كمبود فضا دارند ، است . اين مدل حفاظ به شكلي طراحي مي شود كه چند لنگه مستقل به وسيله اتصال لولايي به يكديگر متصل مي شوند و در يك سمت در يكديگر جمع مي شوند . چهارچوب و فريم در تمام مدل هاي حفاظ استيل از پروفيل هاي استيل است كه به صورت يكسان و مرتب و يك اندازه به هم جوش داده مي شوند .  لولاي متحرك ، مهم ترين قطعه در اين نوع حفاظ ساختماني  است كه وظيفه اتصال لنگه ها را به يكديگر دارد.

حفاظ استيل پنجره با طرح اختصاصي

شركت آريس نرده نياز هاي مشتريان خود را تشخيص داده و سعي در رفع آنها داشته و موفق نيز بوده است . از مهم ترين نياز هاي مشتريان ، زيبايي به همراه حفظ ايمني بوده كه ما با طراحي مدل هاي اختصاصي حفاظ استيل پنجره ، نماي ساختمان را زيباتر از قبل خواهيم كرد .  اين مدل هاي هاي اختصاصي با سليقه و انتخاب مشتري ساخته و اجرا مي شود . اين نوع حفاظ پنجره به سبب اجزا و قطعات اختصاصي قيمت بيشتري نسبت به مدل هاي ساده تر حفاظ پنجره دارد .

Steel window protection

حفاظ استيل درب آپارتمان

از حفاظ استيل براي درب هاي ورودي ساختمان ها به سبب زيباتر شدن نماي داخلي آپارتمان و افزايش امنيت درب ها استفاده مي شود .اين مدل حفاظ استيل بايد به صورت كاملا ايمن ساخته شوند زيرا اولين و مهمترين مانع براي جلوگيري از ورود ديگران است ، به همين خاطر شركت آريس نرده با پايدارترين متريال و بهترين يراق آلات توليدكننده اين مدل حفاظ است . همچنين از ميله ها و لوله هاي آهني براي تقويت و استحكام بيشتر حفاظ استفاده مي شود كه به خاطر حفظ نماي خارجي آن ، اين قطعات آهني را در درون لوله هاي استيل قرار مي دهند .

اگر همچنان نمي دانيد چه حفاظي براي محيط شما مناسب است ، با ما مشورت كنيد .

شركت آريس نرده | توليد كننده انواع حفاظ استيل ، حفاظ آهني و حفاظ شيشه اي

حفاظ استيل عمودي

اين مدل حفاظ كه از پروفيل هاي ضد زنگ استيل 304 در فاصله هاي يكسان به شكل­ عمودي به كف و سقف چهار چوب پنجره نصب مي شود . ­­اين مدل بيشتر در نماي پشت پنجره ها در طبقات فوقاني ساختمان استفاده مي شود . درساخت اين مدل حفاظ كيفيت اتصالاتي كه وظيفه وصل كردن اجزاي حفاظ را به يكديگر دارند ، بسيار مهم است . فواصل بين گارد هاي محافظتي بايد حداقل 12 سانتي متر باشد .

حفاظ استيل حصاري

حفاظ استيل حصاري از استيل 304 ضد زنگ با كيفيت و استحكام بالا ساخته مي شود كه به صورت اتصال لوله هاي عمودي با فاصله يكسان به لوله هاي افقي كه در دو رديف وجود دارند ، در بالكن ها و تراس ها نصب مي شود . اين مدل حفاظ طبقات فوقاني نصب مي شود و برحسب متراژ قيمت گذاري مي شود .

حفاظ استيل خطي

حفاظ استيل خطي يك نوع مدل حفاظ است كه لوله هاي استيل به شكل موازي و افقي در فاصله هاي مساوي براي طبقات بالايي ساختمان اجرا مي شود . اين مدل داراي دو مدل متفاوت است : 1 – حفاظ استيل خطي داراي چهارچوب    2 – حفاظ استيل خطي بدون چهارچوب

در مدل حفاظ استيل خطي بدون چهارچوب هر يك از لوله هاي استيل به صورت جداگانه به ديوار بسته مي شوند .

 

حفاظ استيل خطي يا موازيحفاظ استيل خطي بدون چهارچوب

 براي مشاوره با متخصصان شركت آريس نرده با ما در تماس باشيد

  • تاریخ ارسال : يكشنبه 12 مرداد 1399 , ۱۱:۲۸
  • نظرات : 0

تبلیغات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
کد امنیتی