سخن روز : دلهايتان را از دنيا بيرون كنيد , قبل از اينكه آنها را از بدنتان بيرون كنند!

معرفـی وب سایت گرافیک

از جستجو خسته شده اید؟دنبال ابزار گرافیک میگردید؟بلد نیستید از فتوشاپ استفاده کنید و به دنبال اموزش هستید؟برگ گراف پیشنهاد ما به شماست،فقط کافیه روی دکمه ورود کلیک کنید،به همین سادگی;;).

راهکار های رفع کدری نرده استیل

  1. يونوليت,يونوليت سقفي,فرازفوم
  2. راهکار های رفع کدری نرده استیل

سازه هاي استيل نيز مانند ديگر وسايل استيل به مرور زمان شروع به تيره و كدر شدن مي‌كنند و يا اثر لكه‌هاي آب را به خود مي‌گيرند و براقي و درخشندگي روز‌هاي اول خود را از دست مي‌دهند. همه ما از اين رفتار وسايل استيل رنج مي بريم . با ما در اين مقاله همراه باشيد تا راز تكنيك هاي رفع اين مشكل را براي شما افشا كنيم .

روش هايي براي رفع كدري و سياهي استيل

 

  • استفاده از براق كننده هاي طبيعي

   به جاي استفاده از براق كننده هاي قوي از تميز كننده هاي طبيعي استفاده كنيد . جرم گيرهاي قوي باعث ايجاد لكه هاي سياه يا زرد رنگ روي استيل مي شوند. بهترين براق كننده ها براي لوله استيل، نرده استيل ، حفاظ استيل و ديگر محصولات استيل ، جوش شيرين و سركه سفيد است . براي اين كار كافي است مقداري سركه سفيد را به صورت اسپري روي وسيله مورد نظر بپاشيد و با پارچه آن را پاك كنيد . اسيد موجود در سركه به تميز شدن ظرف‌هاي استيل كمك مي‌كند. سپس براي براق كردن آن كمي روغن ، از هر نوع ، روي پارچه‌اي نرم بريزيد و آن را روي سطح مورد نظر بكشيد .

كدر شدن استيل

  • از پوليش استفاده كنيد

      براي تميز كردن نرده استيل و يا هر وسيله استيل، از پوليش هاي نرم استفاده كنيد . استفاده از اسكاچ و وسايل تميزكننده زبر باعث ايجاد خش و لك در روي سطح نرده استيل مي شود . با اين كار مي توانيد وسيله استيل خود را مشابه روز اول در بياوريد .

cleaning

  • از بين بردن لكه هاي مقاوم و سخت

براي تميز كردن اين لكه ها بهترين راه اين است كه اول مقداري با آب پاش قسمت داراي لكه را مرطوب كنيد. سپس روي لكه را با مخلوط جوش شيرين و نمك بپوشانيد. بعد از گذشت ۱۵ دقيقه محل مورد نظر را آبكشي كنيد. در صورت لزوم تا چند بار اين عمل را انجام دهيد. ولي مطمئن باشيد حتما اين لكه ها برطرف مي شوند.

كدر شدن استيل

  • پاك كردن لكه با آرد

آرد سفيد نقش يك لايه بردار قوي را ايفا مي كند. براي اين كار بايد حتما حتما سينك يا وسيله استيل شما خشك خشك باشد. تاكيد ميكنم كه حتما خشك باشد. بعد از اين كه از خشك بودن آن اطمينان پيدا كرديد ، مقداري آرد را روي وسيله مورد نظر خود بريزيد و همه جاي آن را پوشش دهيد. بعد از نيم ساعت آرد را از محل مورد نظر جمع آوري كنيد و وسيله را شست و شو دهيد.

  • تاریخ ارسال : يكشنبه 12 مرداد 1399 , ۱۱:۳۰
  • نظرات : 0

تبلیغات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
کد امنیتی